reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in yeni fotoğrafları Carl Grimes’ın vedasına işaret ediyor

Reytingler açısından ciddi bir düşüş yaşayan The Walking Dead yakında sekizinci sezon bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan fotoğraflar ise Carl Grimes için kaçınılmaz sonun giderek yaklaştığını gösteriyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead sezon arası vermeden önce izleyicileri şaşkına çeviren gelişmelere sahne oldu. Bunlardan en önemlisi ise Carl Grimes’ın zombiler tarafından ısırıldığını öğrenmemizdi. Isırılığın kol veya bacak gibi bir uzuvda olmaması ise Carl’ın ölümünü kesinleştiriyor diyebiliriz. Paylaşılan fotoğraflarda da kahramanımızın giderek zombi virüsünden etkilenmeye başladığını gösteriyor. Bazı fotoğraflarda kendinde gibi görünse de, Rick ve Michonne‘un başında beklemesi gerekiyor. Hatta onun yanan bir evden uzaklaştırmaya çalışmalarına da şahit oluyoruz. Giderek güçten düşen Carl’ın hikayeye nasıl veda edeceği ise gizemini koruyor. Öte yandan diğer karakterlerin problemleri de son bulmuyor. Carol, Morgan, Daryl gibi karakterlerin de kendi başlarının çaresine baktığını görüyoruz. Öte yandan Morgan’ın Fear The Walking Dead‘e geçiş yapacağını da hatırlatalım.

The Walking Dead’in yeni bölümleri Amerika’da 25 Şubat‘tan itibaren ekrana gelecek. Türkiye’de bu bölümleri FX’te seyretmek mümkün olacak. Haberde bahsettiğimiz heyecan uyandıran fotoğrafları ise haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlgili video