reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead’in 8. sezondan yeni tanıtımında veda rüzgarları [Video]

 - Güncelleme: 07 Şubat 2018 12:39

Önümüzdeki haftalarda kaldığı yerden devam etmeye hazırlanan The Walking Dead için yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu görüntülere bakılırsa gelecek bölümlere yaklaşan vedanın kasveti damgasını vuracak.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde sekizinci sezonun geri kalanına dair ipuçları içeren yeni bir poster gün yüzüne çıkmıştı. Burada Rick Grimes‘ın ne kadar çaresiz göründüğünden bahsetmiştik. Yeni tanıtıma bakılırsa tahminlerimiz doğru. Rick’in çaresiz halinin nedeni oğluna veda etmeye hazırlanıyor olması. Fragmanın büyük bir kısmında kasvetli bir havanın hakim olduğunu hissediyorsunuz. Carl ve Rick arasındaki konuşmalar yaklaşan vedaya işaret ediyor. Rick oğlunun gidişinden sonra hayata nasıl devam edeceğini çözmeye çabalıyor. Öte yandan Negan‘ın başı kendi topluluğundaki güç mücadelesiyle dertte gibi görünüyor. Ezekiel ise pişmanlık belirtisi göstermiyor. Aksine halkının iyiliği için aldığı kararlardan ötürü vicdanının rahat olduğunu ifade ediyor. Daryl ve Carol ise mücadeleye kaldıkları yerden devam etmeye fazlasıyla hazır görünüyor. Savaşın kızışması da pek uzun sürmeyecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in kalan bölümleri Amerika’da 25 Şubat‘tan itibaren ekrana gelecek. Yeni bölümler Türkiye’de FX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Giderek hız kazanan mücadeleye işaret eden tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER