reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezondan Rick Grimes’a veda eden tanıtım [Video]

The Walking Dead‘in yakında büyük bir kan kaybıyla karşı karşıya olduğunu zaten biliyoruz. AMC artık Rick Grimes‘ın vedasını bir pazarlama unsuru olarak kullanmaya karar vermiş gibi görünüyor. Paylaşılan tanıtım da “Rick Grimes’ın son bölümleri” etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Başarısız geçen sekizinci sezonun ardından The Walking Dead değişime hazırlanıyor. Hikaye bir buçuk sene sonraya atlayacak ve Rick Grimes önderliğinde nasıl bir topluluk olduklarını gözler önüne serecek. Fakat biliyoruz ki Rick’e yakında veda edeceğiz. Bunun sebebi ise karaktere hayat veren Andrew Lincoln‘ün ayrılık kararı almış olması. Yani onu en fazla dokuzuncu sezon finaline kadar seyredebileceğiz. Üstüne bir de Maggie Greene‘yi canlandıran Lauren Cohan‘ın altı bölüm sonra gideceğini biliyoruz. Yani diziyi çok ciddi bir kan kaybı bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AMC kanalı ise krizi fırsata dönüştürmeye karar vermiş gibi görünüyor. Paylaşılan tanıtım “Rick Grimes’ın son bölümleri” etiketiyle dikkat çekiyor. Bir nevi izleyicilere “Rick’i izleyebileceğiniz son bölümleri kaçırmayın” deniyor. Öte yandan fragmanın son sahnesi diyeöne çıkıyor. Kahramanlarımız zombilerden gizlenmeye çalışırken Whisperers ile karşı karşıya geliyor. Bunu da içlerinden birinin “Nereye kayboldular?”  sormasından anlıyoruz.