reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezondan yeni tanıtım gün yüzüne çıktı [Video]

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonuyla ne zaman ekrana döneceği bir süre önce belli oldu. Ardından yeni sezon için bir tanıtım daha izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Aslına bakarsanız şimdiye kadar dokuzuncu sezona dair bildiklerimiz oldukça kısıtlıydı. Sadece bir zaman atlaması yaşanacağını tahmin ediyorduk. Bir de Rick Grimes ve Maggie Greene gibi karakterlere veda edeceğimiz kesindi. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan özetle birlikte pek çok yeni bilgi elde etmiş olduk. Sekizinci sezon finalinden bir buçuk sene sonrasına gidiyoruz. Rick Grimes gruba liderlik etmeyi sürdürüyor. Fakat Negan‘ı öldürmemiş olması grup içinde bir çatlağa neden oluyor. Artık onunla aynı fikirleri paylaşmayan, yaptıklarını yargılayan bir grup söz konusu. Buna rağmen hep birlikte kendi medeniyetlerini kurmak için çalışmaları gerekiyor. İnsanların yarattıkları şeyler giderek kaybolurken doğaya yenik düşmeye başlıyorlar. Arabanın, elektriğin olmadığı bir dünyada zorluklara karşı mücadele vermeleri gerekiyor. Bu koşullarda yeniden medeniyet kurmak da pek kolay olmuyor. Üstüne ortaya çıkan yeni bir düşman tüm çabalarını ortadan kaldırma tehlikesine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in dokuzuncu sezon bölümleri Amerika’da 7 Ekim‘de başlayacak. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.