reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezonda iç savaş sinyalleri [Video]

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonuyla ekrana dönüşü giderek yaklaşırken yeni görüntüler de ortaya çıkıyor. AMC gelecek bölümler için yeni görüntülerin yer aldığı bir tanıtım paylaştı. Bu kısa tanıtım grup içinde bir mücadelenin başlayacağına işaret ediyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead dokuzuncu sezonda ciddi bir değişime hazırlanıyor. Önce hikaye zaman atlamasıyla geleceğe taşınacak. Ardından Rick Grimes ve Maggie Greene gibi karakterlerin vedasına şahit olacağız. Bu da ekibe liderlik edecek yeni bir ismin seçilmesini zorunlu kılıyor. Görünen o ki bu isim sevilen karakterlerin diziden ayrılmasında çok önce liderliği ele geçirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead için paylaşılan yeni tanıtımın adı “Liderlerin mücadelesi” olmasıyla dikkat çekiyor. Sürtüşme ise Rick Grimes ve Maggie Greene arasında yaşanacak gibi görünüyor. Onların birbirini egale etmesiyle ortaya yeni bir ekip lideri çıkabilir diye düşünüyoruz. AMC’nin isteğinin ise Daryl Dixon olduğunu Norman Reedus‘a götürülen 20 milyon dolarlık tekliften ötürü biliyoruz. Oyuncunun bu teklife yanıtı ise gizemini koruyor. Kısacası The Walking Dead’in yeni sezonunda her şey mümkün gibi görünüyor. Yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği ise henüz belli değil. Tahminler ekim ayının ortasına işaret ediyor.

Video