reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 9. sezon dönüş tarihi kesinleşti

Yaşadığı büyük değişimlerden sonra sezona ara veren The Walking Dead dizisinin yeni bölümleriyle ne zaman karşımıza çıkacağı sonunda netlik kazandı.

Eğer The Walking Dead izleyicisiyseniz dizinin son zamanlarda ne kadar zor bir dönemden geçtiğini zaten biliyorsunuzdur. Geride bıraktığımız yıllarda yaşanan ufak reyting düşünün sekizinci sezonla birlikte hız kazandı. Dokuzuncu sezonda ise durdurulamaz bir hal aldı. Dizinin ekibi bu kötü gidişatı düzeltmek için harekete geçse de, geç kaldıkları aşikar. Dokuzuncu sezona zaman atlamasıyla başladığımız yetmezmiş gibi sezon ortasında bir zaman atlaması daha yaşandı. Bu süreçte başrol olarak gördüğümüz Rick Grimes hikayeden ayrıldı. Andrew Lincoln yoluna The Walking Dead televizyon filmleriyle tek başına devam etmeye hazırlanıyor. Maggie Greene ise kayıplara karışmış durumda. Onun geleceği karaktere hayat veren Lauren Cohan’ın program yoğunluğuna bakıyor. Tüm bunların yanında bir de The Whisperers ya da Türkçe ismiyle Fısıldayanlar resmen geldi. Dokuzuncu sezonun geri kalanında hikayenin kötüsü olarak onları göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu yaşananlara rağmen The Walking Dead’i izlemeye devam eden kitlenin merak ettiği bir soru vardı: Dokuzuncu sezon ne zaman devam edecek? Yapılan paylaşımlarla birlikte bu tarihin 10 Şubat olduğu netlik kazandı.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi