reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezondan yeni fotoğraflarla karşımızda

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Geri sayım devam ederken gelecek sezondan yeni fotoğraflar seyircilerle paylaşıldı.

Gelin önce dokuzuncu sezona dair bildiklerimizi hatırlayalım. Hikaye sekizinci sezon finalinde bıraktığımızdan tam bir buçuk sene sonrasında başlıyor. Rick Grimes‘ın Negan’ı öldürmek yerine hapsetmeyi tercih etmesi grubun içinde büyük bir çatlak yaratıyor. Buna rağmen Rick liderliği sürdürüyor. Eldeki imkanları kurarak kendi medeniyetlerini yaratmak için çaba harcıyor. Öte yandan birlikte yaşamanın getirisi olarak belli kurallar belirlemek gerekiyor. Fakat bu pek de kolay bir karar değil. Üstüne ekibin zorlu koşullarda yarattıklarını riske atan büyük bir tehlike baş gösteriyor. Böylece Negan‘ı bir kenara bırakıp yeni bir mücadeleye şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan fotoğraflarda ekibin kurmak için çaba harcadığı medeniyetten, kendilerine yarattıkları ufak cennetten ipuçları görüyoruz. Fakat dışarıda zombilere karşı mücadele devam ediyor. Kamera arkası görüntüleri ise dizinin nasıl çekildiğine dair bir parça fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. The Walking Dead dokuzuncu sezon bölümleriyle 7 Ekim‘den itibaren ekranlara dönecek. Yeni sezondan paylaşılan son fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezondan yeni tanıtım