reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon posteriyle boy gösteriyor

Zaman atlamasıyla izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz The Walking Dead 9. sezon posteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Bu vesileyle yeni sezonun özeti ve başlangıç tarihi de ortaya çıkmış oldu.

İsterseniz önce özette yer alan detayları ele alalım. AMC tarafından paylaşılan özet haddinden fazla uzun. Fakat verdiği bazı bilgiler oldukça dikkat çekici. Kısaca bahsetmek gerekirse Rick Grimes‘ın Negan‘ın hayatını bağışlamasının grup içinde pek iyi karşılanmadığını aksine büyük bir çatlak yarattığını öğreniyoruz. Sezon finalinin üzerinden tam bir buçuk sene geçiyor ve kahramanlarımız hayatlarına devam ediyor. Rick Grimes‘ın liderliğinde medeniyeti yeniden kurmak için çabalıyorlar fakat bu giderek zorlaşıyor. Çünkü zombi salgınının üstünden geçen zamanla birlikte insanların eserleri giderek kaybolmaya başlıyor. Doğa kontrolü ele geçiriyor. Arabanın, elektriğin olmadığı bir dünyada zorluklara karşı mücadele vermeleri gerekiyor. Bu koşullarda yeniden medeniyet kurmak da pek kolay olmuyor. Üstüne ortaya çıkan yeni bir düşman tüm çabalarını ortadan kaldırma tehlikesine sahip.

the walking dead

Paylaşılan yeni posterin merkezinde de Rick Grimes’ı görüyoruz. Arkasında Maggie Greene, Daryl Dixon, Michonne ve Carol’u görüyoruz. The Walking Dead’in dokuzuncu sezon bölümleri Amerika’da 7 Ekim‘de başlayacak. Bakalım yeni bölümler beklentileri karşılayabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezonda iç savaş sinyalleri