reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead 9. sezonda beklenmedik yakınlaşma

Sekizinci sezonda ciddi problemlerle yüzleşen The Walking Dead yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Görünen o ki dizinin dokuzuncu sezonunda beklenmedik yakınlaşmalara şahit olacağız.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in dokuzuncu sezonu zaman atlamasıyla başlayacak. Geçecek süre net olmasa da, karakterler ciddi bir değişim geçirmiş olacak. Dünyadaki kaynaklar giderek azalırken onlar yaşamlarını devam ettirmek için yeni bir düzen kuracak. Toplumdaki yaşamı düzenleyebilmek için yeni kurallar koyulacak. Tabii ki değişim sadece geniş çaplı olmayacak. Karakterlerin yaşamlarında da farklılıklar göreceğiz. Anlaşılan bu karakterler arasında başı Carol ve Ezekiel çekecek.

Aslına bakarsanız bu ikiliyi büyük bir değişimin beklediği bir süredir konuşuluyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlikle birlikte yaşanacaklar kısmen netlik kazandı. The Walking Dead’in yeni baş yazarı Angela Kang dokuzuncu sezonda Carol ve Ezekiel yakınlaşması göreceğimizi açıkladı. Ancak detay vermekten kaçındı. Dedikodular ise geçen zamanın ardından bu ikiliyi evli bir çift olarak göreceğimiz yönünde. Elbette bu konuda henüz net bir bilgi yok. Evlilik söz konusu olacaksa da, bunun izleyicilere sürpriz olması isteniyor olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şaşırtıcı gelişmelere ev sahipliği yapacağını tahmin ettiğimiz The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonuyla ekim ayında ekranlara dönmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı