reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in yeni baş yazarından 9. sezon sözü

Durdurulamaz bir düşüşün eşiğine gelen The Walking Dead dizinde değişim rüzgarları esiyor. Dizinin yeni baş yazarı olan Angela Kang dokuzuncu sezon için dikkat çeken bir söz verdi.

The Walking Dead cephesinde yaşanan olumsuz gelişmeleri duymayan kalmadı. Düşen reytingler, diziden ayrılmaya karar veren oyuncular derken işler giderek karışıyor. AMC ve The Walking Dead ekibi de bu kötü gidişatı düzeltmek için çabalıyor. Geçtiğimiz gün dizinin dokuzuncu sezonda ciddi bir zaman atlaması yaşayacağı netlik kazanmıştı. Şimdi de yeni baş yazar Angela Kang çıkıp izleyicilere enteresan bir söz verdi.

Gelecek sezon dizide çok iyi hikayeler seyredeceğiz. Özellikle de kadınlar cephesinde. Michonne, Maggie, Carol gibi karakterlerin kullanılmayı bekleyen şahane bir potansiyeli var. Rick ve Daryl için de aynısı geçerli. Özellikle bu karakterlere zaman ayrılmasını bekleyen izleyicilerimizin gelecek sezondan memnun kalacağını düşünüyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz ve içeriği oldukça güzel olsa da bahsi geçen karakterlerden ikisinin diziden ayrılacağını biliyoruz. Lauren Cohan‘ın hayat verdiği Maggie’nin altı bölümü kaldı. Andrew Lincoln‘ün canlandırdığı Rick Grimes da sezon finalinde veda edecek. Durum böyleyken onlara odaklanarak hikaye anlatmanın ne kadar mantıklı olduğu sorgulanabilir. Bakalım yeni baş yazar tüm bu problemlerin altından kalkmayı başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı