reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon teorisi doğrulandı

Televizyonun en çok konuşulan işlerinden biriyken ciddi kan kaybeden The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonda yola nasıl devam edeceği ortaya çıktı. Böylece gelecek sezona dair büyük teori de doğrulanmış oldu.

The Walking Dead son zamanlarda pek çok farklı gelişmeyle gündeme geliyor. Sekizinci sezon boyunca durmaksızın düşen reytingleri konuşmuştuk. Ardından dokuzuncu sezonda dizide zaman atlaması olabileceği iddia edilmişti. Tam dizi toplarlayacak galiba diye sevinirken bu sefer başrol oyuncuları ayrılık kararı almaya başladı. Önce Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln‘ün gideceği belli oldu. Ardından Lauren Cohan‘ın altı bölümü kaldığı anlaşıldı. AMC’nin başrolü Daryl Dixon’a hayat veren Norman Reedus‘a teklif ettiği söylendi. Bu konuda henüz net bir gelişme yok ancak dokuzuncu sezondaki zaman atlaması iddiaları sonunda netlik kazandı.

Daha önce haberini yaptığımız üzere The Walking Dead’in baş yazarı Scott Gimple yerini Angela Kang‘e bırakacak. O da geçtiğimiz günlerde New York’ta AMC‘nin düzenlediği bir etkinlikte konuştu. Neler yaptıkların şu sözlerle ifade etti:

“Tamamen taze bir görüntüsü ve hissi olan yeni bir sezon üzerinde çalışıyor olmak harika. Bu sefer hikayenin zamanıyla oynuyoruz ve biraz ileriye gidiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Kang’in bu sözleriyle birlikte aylardır konuşulan zaman atlaması teorilerinin doğru olduğu anlaşılmış oldu. Bakalım dokuzuncu sezon nasıl başlayacak?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı