reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in kötüsü Negan’ın 9. sezon tarzı

Son zamanlarda hep belirsizlikler yüzünden konuştuğumuz The Walking Dead‘in dokuzuncu sezon çalışmaları devam ediyor. Jeffrey Dean Morgan’ın hayat verdiği Negan’ın yeni bölümlerde farklı bir tarza sahip olacağı ortaya çıktı.

Advertisement

The Walking Dead’in dokuzuncu sezon çekimleri devam ederken pek çok yeni detay gün yüzüne çıkıyor. Önce senaryoda zaman atlaması olacağı anlaşıldı. Ardından yeni sezon posteri paylaşıldı. Böylece hikayenin Washington‘a taşınacağını anladık. Şimdi de Negan’ın farklı bir tarza bürüneceği anlaşıldı. Jeffrey Dean Morgan‘ın tatilde oğluyla birlikte çektirdiği fotoğraf The Walking Dead’in Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Altında ise “Sakal büyük oranda gitti. Jeffrey Dean Morgan’ın yeni tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sözleri yer aldı. Bu sayede anlıyoruz ki bu görüntü sadece tatil dönemine özgü değil. Aksine kahramanlarımızın korkulu rüyası olan Negan sonunda saç ve sakal kestirme fırsatı bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Reyting düşünleri ve kan kaybıyla gündeme gelen The Walking Dead’in dokuzuncu sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Diziye dair heyecan uyandıran duyurular için ise San Diego Comic Con 2018‘i beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı