reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6 posteriyle aksiyon vadediyor

İlk fragmanı çıktığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Görevimiz Tehlike 6‘nın tanıtım çalışmaları hız kazandı. Şimdi de IMAX’e özel bir poster geldi fakat bu poster diğerlerinden farklı. İzleyicilere heyecan dolu birkaç saat vadettiğini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Advertisement

Orijinal ismi Mission Impossible Fallout olan filmde kahramanlarımızın yeni bir maceraya atılmasına şahit oluyoruz. Bu sefer kimi zaman iyi niyetle alınan kararlar başa bela olabileceğine şahit oluyoruz. Ethan Hunt ve IMF takımı, tanıdık yüzlerle birlikte zamana karşı bir yarışa girişiyor. Zamanında istenenin dışında gelişen bir görevin artakalanlarını düzeltmeye çabalıyorlar. Fakat işler pek istendiği gibi gitmiyor. Önlerine çıkan engeller de istediklerini elde etmelerini giderek zorlaştırıyor. Böylece Ethan Hunt’ı yeniden imkansız durumların içinden çıkmaya çalışırken görüyoruz.

Ethan Hunt karakterine bir kez daha Tom Cruise hayat veriyor. Hayrete düşüren aksiyon sahneleriyle boy göstermesi bekleniyor. Ona Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler eşlik ediyor. Görevimiz Tehlike 6’nın 27 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı