reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 7

Görevimiz Tehlike 7’nin geri döndüreceği şaşırtıcı isimler

Beyaz perdenin en aksiyon dolu serilerinden biri olan Mission Impossible önümüzdeki yıllarda devam edecek. Görevimiz Tehlike 7 ise izleyicileri şaşırtacak isimleri geri döndürecek gibi görünüyor.

Öncelikle bilmeyenler için kısaca özet geçelim. Tom Cruise‘un rol aldığı Görevimiz Tehlike serisi önümüzdeki yıllarda yeni hikayelerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara bakılırsa iki devam filmi birden geliyor. Yönetmenliğini Christopher McQuarrie’nin üstleneceği Görevimiz Tehlike 7 filmi 2021 yazında gelecek. 2022′de ise sekizinci filmi seyredeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu detayların netleşmesinin ardından gelecekte seyredeceğimiz bu iki filmin neyi konu edeceği büyük merak konusu oldu. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Christopher McQuarrie izleyicileri şaşırtmayı planlıyor. Henry Cavill‘ın hayat verdiği August Walker ve Alec Baldwin‘in canlandırdığı Alan Hunley’i geri döndürmeyi düşünüyor. Hatırlarsanız bu iki karakter serinin altıncı filminde ölmüştü. Fakat bir aksiyon filmi klişesi olarak öldürülen karakterlerin aslında hayatta olduğunu defalarca gördük. Görevimiz Tehlike 7 de benzer bir formüle başvuracak gibi görünüyor. Ancak Henry Cavill’ın hayat verdiği August Walker uçurumdan düşmüştü. Onun hayatta kalması nasıl mümkün olacak, gerçekten bilmiyoruz. Eğer hikaye içinde makul bir neden bulunursa bu hamleler seyircileri şaşırtmayı başarabilir gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Mission Impossible Fallout fragmanı