reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike

Görevimiz Tehlike serisine şaşırtıcı Marvel takviyesi

Beyaz perdenin en uzun soluklu aksiyon serilerinden biri olan Görevimiz Tehlike oyuncu kadrosuna Marvel yıldızlarından birini daha ekledi. Bu hamle iki dünyanın hayranlarını da şaşırtmayı başardı.

Başrolünü Tom Cruise‘un üstlendiği Görevimiz Tehlike’nin her yeni filmde aksiyonun çıtasını biraz daha yükselttiğini söyleyebiliriz. Özellikle serinin altıncı ve şimdilik son filmi izleyicilerin takdirini toplamayı başarmıştı. Görevimiz Tehlike’nin altıncı filminin elde ettiği başarıdan sonra hikayenin devam edeceği netlik kazanmıştı. Yedinci ve sekizinci filmlerin yolda olduğunu biliyoruz. Hatta bu iki film arka arkaya vizyona girecek. Tarihler 2021 ve 2022 olarak açıklanmıştı. Serinin devamı için çalışmalar giderek hız kazanıyor ve oyuncu kadrosunu netleşmeye başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görevimiz Tehlike serisine yeni Marvel yıldızı

Beşinci filmden bu yana serinin yönetmenliğini üstlenen Christopher McQuarrie‘nin Instagram’daki paylaşımı sayesinde bir Marvel yıldızının bu dünyaya dahil olduğu açıkladı. Bahsi geçen isim Guardians of the Galaxy serisinde Mantis karakteriyle karşımıza çıkan Pom Klementieff oldu. Sevilen oyuncuyu son olarak Avengers Endgame’de seyretmiştik. Şimdi Görevimiz Tehlike 7 ile beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor.

Üstelik Görevimiz Tehlike’nin tek Marvel’dan transfer olan ismi Pom Klementieff  olmayacak. Geçtiğimiz aylarda Peggy Carter karakterine hayat veren Hayley Atwell de bu filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Her iki oyuncunun karakterlerine dair detaylar ise henüz bilinmiyor. Bizleri enteresan bir sürpriz bekliyor olabilir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı