reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook dizüstü bilgisayar

15 inç model

Huawei MateBook dizüstü bilgisayar

14 inç model

Yeni 14 inç ve 15 inç Huawei Matebook modelleri sızdırıldı

ABD ambargosu altında ürün gamını büyütmeye devam eden Huawei’nin yeni dizüstü modelleri sızdırıldı. Yeni 14 inç ve 15 inç Huawei Matebook geliyor.

Huawei’nin Türkiye’de de satılan Matebook modelleri, Apple’ın MacBook ailesinden alınan ilham ile hazırlanan tasarımlarıyla göz dolduruyor. İşte bu Matebook ailesine çok yakında 14 inç ve 15 inç ekranlı iki yeni model daha dahil oluyor. İlk görselleri sızdırılan dizüstü bilgisayarlar, oldukça şık görünüyor. Kasaları standart portlara izin verecek kadar kalın, çerçeveleri ise ince olan dizüstülerden özellikle 15 inç model dikkat çekiyor. Çünkü Huawei’nin ilk defa bu ekran boyutuna çıkış yaptığı aktarılıyor. Güç tuşları aynı zamanda bir parmak izi sensörü olan modeller, giriş çıkış portu konusunda cömert davranıyor. 15 inç Matebook‘da kulaklık girişi, HDMI, 3 adet USB-A ve 1 adet USB-C yer alıyor. 14 inç Matebook‘da ise kulaklık girişi, HDMI, 2 adet USB-A ve 1 adet USB-C portları bizleri karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Huawei Matebook modelleri dışında firmadan başka ürün gelecek mi?

Evet gelecek. Çok yakında firmanın iPad Pro’dan ilham alınan MatePad Pro Android tabletini tanıtması bekleniyor. Şirketten ayrıca bir de Sound X isimli bir akıllı hoparlör geliyor. Özellikle bu Sound X çok merak ediliyor. Çünkü bu model için Devialet ile ortaklık kurulduğu aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola Razr katlanabilir telefon olarak yeniden doğdu