reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man 3

Marvel hayranlarının Spider-Man 3 beklentisi

Uzun süre devam eden belirsizliğin ardından netlik kazanan Spider-Man 3 filminden Marvel hayranlarının çok açık ve net bir beklentisi var. Üstelik bu karakterin geçmişiyle alakalı.

Bildiğiniz gibi Örümcek Adam beyaz perdeye en sık aktarılan kahramanlardan biri oldu. Sony stüdyolarının tek başına çektiği iki farklı seriden sonra Marvel stüdyolarıyla ortaklık dönemi başladı. Bu dönem beraberinde yeni bir Peter Parker getirdi. Tom Holland‘ın hayat verdiği karakterin yeni macerası herhangi bir orijin hikayesi anlatılmadan başladı. Yani sıra Spider-Man 3 filmine gelmesine rapmen Peter Parker’ın geçmişini ve nasıl Örümcek Adam’a dönüştüğünü bilmiyoruz. Onun hikayesinde çok önemli bir yeri olan Ben Amca‘nın ismi sadece ufak göndermelerde yer alıyor. Özetle karakterin orijiniyle bağlantı her şeyden kaçınılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man 3 ve geçmişe dair detaylar

Marvel hayranları artık Spider-Man’in geçmişini daha detaylı şekilde öğrenmenin zamanının geldiğini düşünüyor. Elbette Marvel ve Sony‘nin bu konudan uzak durma nedeni aynı hikayeyi yeniden anlatmak zorunda kalmamak veya farklı bir hikaye anlatmaya çalışırken izleyicilerin olumsuz tepkisine maruz kalmamak. Onlar bu önemli sorunu görmezden gelmeye çalışsa da, hayranların geçmişe dair detayları öğrenme isteği değişmedi. Spider-Man 3 bir orijin hikayesi olmasa da, vereceği detaylarla izleyicilerin bu beklentisini karşılayabilir. Kimliği ortaya çıkan kahramanımız verdiği mücadele sırasında geçmişini hatırlayabilir ya da en azından bizleri mutlu edecek bazı detaylardan bahsedebilir. Marvel ve Sony stüdyosu bu isteği ciddiye alacak mı, yoksa görmezden gelmeye devam mı edecek, göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı