reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 5

Marvel’ın Avengers 5 öncesi çözümü Spider-Man olabilir

Marvel hayranları Avengers Endgame filminin ardından Avengers 5 ne zaman gelir diye merak ediyor. Fakat stüdyo kahramanları yeniden bir araya getirmeden önce Spider-Man çözümüne başvurabilir.

Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony arasındaki Örümcek Adam anlaşmazlığı son buldu. Taraflar bir solo, bir de ortak film çekmek üzere anlaşmaya vardı. Spider-Man 3 şimdiden merak ediliyor fakat asıl dikkat çekici olan Peter Parker’ın boy göstereceği ortak film projesi. Yakın gelecekte Örümcek Adam’ın yer alabileceği Avengers tarzı bir yapım yok. Ya karakterimiz başka bir kahramanın solo filminde yan karakter olacak ya da bizim henüz bilmediğimiz farklı bir proje söz konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers 5 öncesi Spider-Man teorisi

Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige, Örümcek Adam anlaşmasının ardından yaptığı açıklamada “Spider-Man evrenler arası geçiş yapabilen bir karakter. İleride neler olacağını kim bilebilir” sözlerine yer vermişti. Herkes bunu Venom ve Morbius gibi karaktere yormuştu. Marvel hayranlarının yeni teorisi ise çok farklı. Peter Parker’ın yakın gelecekte Sinister Six’e karşı mücadele vereceği tahmin ediliyor. Çünkü bu kötüler birer birer karşımıza çıkıyor. Bu durumda Marvel, Avengers 5 yerine Spider-Man sayesinde kahramanları bir araya getirebilir. Hayatta olan kahramanlar Peter Parker’ın Sinister Six’e karşı verdiği mücadelede bir araya gelebilir. Bu hem pek çok kahramanı yeniden bir araya getirmek için güzel bir bahane olur, hem de Avengers Endgame kadar devasa bir prodüksiyon çalışmasına girmeye gerek kalmaz. Bu mücadelenin ardından Avengers 5 planları uygulamaya alınabilir.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı