reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Avengers Endgame yönetmeninden çarpıcı Spider-Man yorumu

Marvel ve Sony arasındaki Spider-Man anlaşmazlığı gündemden düşmüyor. Şimdi de Avengers Endgame yönetmenlerinden Joe Russo çarpıcı bir yorumla karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony‘nin Örümcek Adam’ı ortak kullanmak üzere imza attığı anlaşmanın süresi doldu. Taraflar bu anlaşmayı devam ettirmek istese de, ortak paydada buluşma sıkıntısı yaşanıyor. Bu doğrultuda Sony stüdyoları taviz vermek istemiyor ve gerekirse karaktere kendi başımıza devam ederiz mesajı veriyor. Bu doğrultuda Peter Parker’ın Venom ve Morbius ile aynı dünyaya sokulabileceği söyleniyor. Hayranların en büyük isteği ise Spider-Man karakterinin Marvel Sinematik Evreni macerasının devam etmesi. Avengers Endgame filminin yönetmenlerinden Joe Russo da aynı hisleri paylaşıyor. Fakat düşüncelerini dikkat çekici bir tarzda ifade ediyor. Temelde Sony’nin büyük bir hata yapmak üzere olduğunu düşünüyor ve bunu şöyle anlatıyor:

Sony Spider-Man konusunda hata ediyor

“İki stüdyonun Örümcek Adam anlaşması çok da sağlam bir sözleşme değildi. Objektif bir şekilde yorum yapmaya çalışırsam Sony stüdyolarının bu anlaşmayı sürdürmemeyi tercih ederek trajik bir hata yaptığını düşünüyorum. Kevin Feige’nin tutkulu hikaye anlatım tarzını ve beraberinde gelen başarıyı sürdürebileceklerini düşünüyorlar. Bence bu büyük bir hata.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası pek çok Marvel hayranı Spider-Man konusunda Joe Russo ile aynı hisleri paylaşıyor. Fakat öte yandan Sony’e destek verenlerin sayısı da az değil. Üstelik Stan Lee‘nin kızı da Sony destekçileri arasında yer alıyor. Bakalım bu sorunu yakın gelecekte çözmek mümkün olacak mı, bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı