reklamı kapat

POPÜLER

Disney+

Disney+ kullanıcılarını şaşırtan Spider-Man kararı

Marvel Sinematik Evreni takipçilerini çok heyecanlandıran Disney+ platformunda büyük bir eksiklik olacağı ortaya çıktı. Herkesi çok şaşırtan bu eksiklik ise Spider-Man olacak.

Bildiğiniz gibi Disney stüdyoları Netflix’e rakip bir internet platformu tasarladı. Bu yeni girişimin yolda olduğunu da uzun süredir biliyorduk. Disney+, 12 Kasım’da Amerika, Kanada ve Hollanda’da hizmet vermeye başladı. 19 Kasım’da da Avustralya ve Yeni Zelanda’ya uzanacak. Bu platform özellikle Marvel’ın izleyicilerini çok mutlu etmişti. Giderek genişleyen ve yakın gelecekte durmayacak gibi görünen Marvel Sinematik Evreni yapımlarının tek bir çatı altında toplanacağını umuyordu. Bu girişim sayesinde Marvel maratonu yapmanın kolaylaşacağını umuyorduk. Fakat platformun çok büyük bir eksiği olacağı açıklandı. Bu eksik Sony stüdyolarıyla ortak çekilen Spider-Man serisi olacak. Bu durumu platformun pazarlama departmanının başındaki Ricky Strauss açıkladı.

Disney+ ve Spider-Man serisi

“Sony stüdyolarındaki arkadaşlarımızı seviyoruz ancak Spider-Man serisini Disney+’a getirmek gibi bir planımız yok. Marvel ismi altında yaptığımız tüm Spider-Man animasyon serilerine platformumuzdan ulaşabileceksiniz. Bu durum belki gelecekte değişir, bilemiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man’in diğer Marvel yapımlarına katılması Sony stüdyolarının insiyatifinde gibi görünüyor. Eğer bu konuda da anlaşma sağlanabilirse, Marvel Sinematik Evreni’nde geçen tüm yapımların aynı çatı altında toplanması mümkün olacak gibi görünüyor. Ancak o gün gelene kadar Disney+ kullanıcıları Tom Holland’ın rol aldığı yeni Örümcek Adam serisinden mahrum kalacak.

İlginizi çekebilir

Iron Man ve kızının silinen Avengers Endgame sahnesi