POPÜLER

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 modelini yaşam koçuna dönüştüren yetenekler

Aktivite takibi özellikleriyle öne çıkan Huawei Watch GT 2, spor arkadaşı olmanın yanı sıra gelişmiş yetenekleriyle de kullanıcıları sağlık alanında destekliyor.

Klasik saat şıklığını bileğinize taşıyan Huawei Watch GT 2, dikkat çekici tasarımını sağlık ve aktivite alanında gelişmiş yeteneklerle besliyor. Böylece hayatın her anında ve noktasında en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor. Kalp atış hızınızı ölçen akıllı saat spor modunda olmadığı süre boyunca kalp ritminiz 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun bir süre boyunca 50 bpm’nin altında kaldıysa sizi uyarıyor. Her kullanıcı için kişisel bir deneyim sunan akıllı saatin bu özelliği farklı yaş, cinsiyet, kilo ve aktivite yoğunluğuna göre kişiselleştirilebiliyor. Huawei‘nin Sağlık uygulaması da gerçek zamanlı olarak bu verileri ve daha fazlasını listeliyor. Sadece nabız takibi değil, daha stressiz bir yaşam için de Watch GT 2 çözümler sunuyor. Kullanıcıların HRV (kalp atış hızı değişkenliği) değerlerini kaydeden akıllı saat, stres endeksi hakkında geri bildirim sağlıyor. Stresi azaltmaya yardımcı olması için Huawei TruRelax teknolojisiyle donatılan model böylece daha dingin bir hayatın kapılarını aralıyor.

Sağlıklı bir hayatın önemli parçalarından biri de kaliteli bir uyku döngüsü. Huawei TruSleep 2.0 uyku kalitesini, gerçek zamanlı kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini izliyor. Kullanıcıların uyku kalitesini iyileştirmek adına verileri inceledikten sonra, Huawei AI teknolojisiyle uyku iyileştirme önerileri ile kişiselleştirilmiş uyku hizmetleri sunuluyor. Ayrıca detaylı raporlarla uyku kalitenizi görüntüleyebiliyorsunuz.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Yeni spor koçunuz: Huawei Watch GT 2

Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezi ise elbette düzenli spor yapmaktan geçiyor. Huawei Watch GT 2 de hem salon sporları hem de açık hava sporları yapanlar için aktivite takibi seçenekleri sunuyor. Yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) ve sekiz açık hava sporu (Koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) akıllı saat ile takip edilebiliyor. Toplamda 15 farklı spor modunu destekleyen akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam takibini üstleniyor. Farklı spor dalları için egzersiz öncesi veri analizi de yapabilen model, egzersiz sırasında veri kayıt analizi ve sonrasında profesyonel tavsiyelerle kullanıcıları yönlendiriyor. Bu sayede sağlıklı yaşam konusunda adeta spor koçluğunuzu üstleniyor. Elbette her gün atılan adım sayısı, yakılan kalori ve ayağa kalkma sayısının kaydı tutulurken; uzun süreli hareketsizlik durumlarında kullanıcılar da uyarılıyor.

Şık tasarımı yüksek performansla buluşturan Huawei Watch GT 2, sağlık ve spor yetenekleriyle de hayatınızın merkezine oturmayı başarıyor.

İlgili video

Tanıtım filmi