reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 Pro ve Huawei FreeBuds Pro

Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saat için EKG’li sürüm kapıda

Gelişmiş akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro için yeni bir sürüm daha kapıda gibi görünüyor. Sağlam kaynaktan bu konuda ilk bilgi geldi.

Dikkat çeken akıllı saat Huawei Watch GT 2 Pro, kısa süre önce 2.299 TL ön sipariş fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunuldu. İşte bu model yakında bir de EKG özelliğine sahip versiyona kavuşacak deniyor. Bu özellik bilmeyenler için kullanıcıların doğrudan bileklerinden elektrokardiyogram çekmelerine olanak veriyor. EKG ölçümü sayesinde kullanıcılar kalp atışının hızlı veya düzensiz olması gibi belirtiler yaşadıklarında kalp ritmini ölçerek doktorlara kritik önem taşıyan veriler sağlayabiliyor.

Bu özellik Watch Series 4 ve Watch Series 5 için uzun zamandır Türkiye’de kullanılabiliyor. Samsung’un Galaxy Watch 3 akıllı saatinde de yer alan ancak henüz Türkiye’de açılmayan EKG özelliği, sağlık konusunda önemli detaylar arasında yer alıyor. Bilmeyenler için Türkiye’de satılan OPPO Watch’ın da EKG’li özel bir sürümü bulunuyor. EKG’lik Watch GT 2 Pro modelinin teknik ve tasarımsal açıdan başka bir fark taşıması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 Pro için firmanın resmi açıklaması şöyle

“Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan HUAWEI’nin ödüllü WATCH GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi WATCH GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izleme, iki haftalık pil ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların ilgisini çekecek. WATCH GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlandı. “

İlginizi Çekebilir

Karşınızda şimdiye kadar yapılmış en ufak Xbox modeli