reklamı kapat

POPÜLER

Huwaei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro
Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro için A101 kampanyası; işte saatlerin indirimli fiyatları

Geçtiğimiz ay incelemesini yayınladığımız Huawei Watch GT 3 Pro, A101’de satışa sunuldu. Piyasada daha yüksek fiyata satılan Huawei Watch GT 3 Pro’nun üç farklı modeli de A101’de satın alınabiliyor.

Kauçuk kayış seçeneğine sahip olan 46 mm’lik modelin fiyatı 4.899 TL, titanyum kayışlı modelin fiyatı ise 6.899 TL. 43 mm’lik seramik gövdeli ve seramik kayışlı saat ise 7.899 TL‘den satıışa sunulmuş durumda. iOS ve Android‘li telefonlarla uyumlu şekilde çalışan saat dalış seviyesinde sunduğu dayanıklılıkla serinin önceki modellerinden ayrılıyor. Saat, 30 metreye kadar serbest dalışları destekliyor. Tüm gün kalp ritmi takibi yapabilen saat EKG özelliğini de bu modelle birlikte Türkiye’de aktif hale getiriyor. Akıllı saat EKG ile birlikte damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Henüz bu özellik Türkiye’de aktif bir şekilde çalışmıyor. Hoparlör ve mikrofon gibi özellikleri de bünyesinde barındıran saat bu sayede telefon görüşmeleri akıllı saat üzerinden gerçekleştirmeye de imkan tanıyor. Adet döngüsü takibi ve laktik asit ölçümü gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. AppGallery mağazası Watch GT 3 Pro’da da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro modeline uygulamalar da yüklenebiliyor

Saatte uygulama mağazası da yer aldığı için çeşitli uygulamalar akıllı saate yüklenebiliyor. Uygulama mağazası çok yeni olduğu için uygulama sayısı şu an için az olsa da önümüzdeki aylarda çok daha fazla uygulamayı göreceğimizi düşünüyoruz. HarmonyOS ile birlikte kullanıma sunulan Petal Haritalar akıllı saatte de kullanılabiliyor. Akıllı saatin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın