reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

Seramik gövdeli Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

Seramik gövdeli Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için yeni A101 fırsatı var. A101’in online sayfası üzerinden satın alınabilen bilgisayar tasarımı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

30 metre suya karşı dayanıklı olan Huawei Watch GT 3 Pro, dalış yapmayı seven kullanıcıları hedef alıyor. Dalış dışında golf oynamayı seven kullanıcılara da faydalı özellikler sunuluyor. Akıllı saat vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor. EKG özelliğinin de aktif olarak çalıştığı Watch GT 3 Pro damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Akıllı saat vücut sıcaklığını da ölçebiliyor. Seramik gövdesi sayesinde hem hafif hem de dayanıklı olan saat, HarmonyOS dışında iOS ve Android’li akıllı telefonlarda da uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saatin A101’deki fiyatı ne kadar?

Cihaz ile hayatımıza giren AppGallery mağazası akıllı saat de yer alıyor. Saatte uygulama mağazası da yer aldığı için çeşitli uygulamalar akıllı saate yüklenebiliyor. HarmonyOS ile birlikte kullanıma sunulan Petal Haritalar akıllı saatte de kullanılabiliyor. Akıllı saat, stres ve uyku takibi yapabiliyor. Safir cam sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan saat Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı. Safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor.  Cihazın A101’deki fiyatı ise 9.699 TL. Akıllı saat kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Akıllı saatin titanyum gövdeli modelinin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın