POPÜLER

Huawei HarmonyOS Huawei Watch 3
HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro

HUAWEI Watch GT 2 Pro; stilinizi tamamlayan “yeni klasik”

Watch GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi HUAWEI Watch GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izlemesi, iki haftalık pil ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor.

HUAWEI, formda ve sağlıklı kalmayı kolaylaştırmak için bilimsel yeteneklerle donatılmış, yeniliklerle dolu ürünlerle HUAWEI Watch ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni HUAWEI WATCH GT 2 Pro, yalnızca tüketicilerin HUAWEI Watch GT Serisi’nde sevdiği özelliklerle gelmekle kalmıyor, zarif ve modern tasarımlı akıllı saat aynı zamanda iki haftaya kadar pil ömrü, 100’den fazla egzersiz modu ve profesyonel düzeyde fitness veri izleme özellikleri sunuyor.

Premium malzeme ve şık tasarım

HUAWEI Watch GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için yeni bir deneyim sunuyor. Safir cam tasarımlı saat kadranı, daha sert, daha dayanıklı ve dokulu bir dış yüzeye sahip; böylece dış mekan sporlarında bile çizilmeye karşı dayanıklı. Saat gövdesinde ise titanyum kullanılıyor. Böylece kullanıcılar, en macera dolu gezilerde bile WATCH GT 2 Pro’yu güvenle yanlarına alabiliyor. Havacılıkta da kullanılan titanyum çerçeve saati hafif, sert, ısıya / soğuğa dayanıklı hale getiriyor. Ayrıca cilt dostu ve anti-alerjik olmasıyla rahatsızlık vermiyor.

7×24 sağlık takibi

Watch GT 2 Pro> önemli ölçüde geliştirilmiş sağlık izleme yetenekleri sunuyor. Yenilenen HUAWEI TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, daha doğru okumalar sağlamak için 6’sı 1 arada LED lens ve safir arka cam ile bir araya geliyor. HUAWEI Watch GT 2 Pro, koşarken, yüzerken veya başka bir spor yaparken gerçek zamanlı kalp atış hızı izlemeyi de destekliyor. Böylece gerçek zamanlı kalp atış hızını, egzersiz kalp atış hızını, yüksek kalp atış hızı uyarısını, en yüksek oksijen alımını, toparlanma süresini ve daha birçok ölçümü kullanıcıya sunabiliyor. Sağlık yönetimi senaryolarında HUAWEI Watch GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, tüm gün stres izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro
HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Yaşam asistanı

200’den fazla saat yüzü seçeneğiyle HUAWEI Watch GT 2 Pro, kullanıcılara birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. Bir adım daha ileri giderek HUAWEI Share OneHop Watch Face fonksiyonu ile kullanıcıların fotoğraf galerilerinden görüntüleri aktarmak için HUAWEI Watch GT 2 Pro‘larını akıllı telefonlarına dokundurarak saat yüzünü gerçekten kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Kullanıcılar, dış mekanı keşfederken gelgit zamanlarını, takımyıldızı ve ayın evrelerini gösteren farklı saat yüzleri de seçebiliyor. Hepsine ek olarak günlük yaşamınızdan verim alabilmeniz için WATCH GT 2 Pro 2 haftaya kadar süren pil ömrüyle yanınızda oluyor. 5 dakikalık hızlı şarj sayesinde model 10 saate kadar kullanılabiliyor. Ayrıca şarj cihazı olmadığında Watch GT 2 Pro telefonunuzdan ters şarjı da destekliyor.

HUAWEI Watch GT 2 Pro, telefonunuzla kuracağınız Bluetooth bağlantısı sayesinde çağrıları karşılayabilme, reddedebilme, sessize alabilme ya da çağrı geçmişinize bakma gibi imkanları da sunuyor. Buna ek olarak 500 şarkıyı saatinize yükleyebilir ve HUAWEI FreeBuds Pro ile kolayca eşleştirerek telefonunuz yanınızda olmasa bile favori şarkılarınız eşliğinde yürüyüş yapabilir ya da koşabilirsiniz. Watch GT 2 Pro ile ayrıca telefonunuzu uzağa koyduğunuzda saatinize yapacağınız basit bir dokunuş sayesinde titremeden, hızlı fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Gelişmiş spor asistanı

Kullanıcılar ister spora yeni başlıyor ister performanslarını bir sonraki seviyeye taşımak istiyor olsun, HUAWEI Watch GT 2 Pro, aralarından seçim yapılabilecek 100’den fazla egzersiz modu sunuyor. Huawei Watch GT2 Serisi’nde bulunan diğer egzersiz modlarının yanına kayak, kros kayağı, snowboard ve golf gibi yeni spor modları da dahil edildi. Kayak modları, güvenliği sağlamak için sesli hatırlatıcılarla kullanıcıların ortalama hızını, mesafesini, kümülatif inişini, maksimum eğimi, kalp atış hızını, kandaki oksijen doygunluğunu ve daha birçok parametreyi izliyor. Golf modu, kullanıcının salınım temposunu ve hızını analiz ettiği, hatta saat yüzünde görsel vuruş gösterimleri sağladığı için mükemmeliyetçiler için ideal.


Yeni spor modlarına ek olarak HUAWEI, Watch GT 2 Pro‘da çok çeşitli ekstrem sporlar, boş zaman etkinlikleri, su sporları, top oyunları ve kar sporları için hizmet vermeye devam ediyor. HUAWEI ayrıca, kesintisiz bir deneyim sunan altı egzersiz modu için otomatik egzersiz algılama özelliği sunuyor.

Hangi spor yapılırsa yapılsın, dış mekan güvenlik rehberi, kullanıcıların her türlü açık alanla yüzleşmeye hazır olmalarını sağlıyor. Kullanıcılar gün doğumunu, gün batımını, ay evrelerini, gelgit zamanlarını ve şiddetli hava uyarılarını takip edebiliyor. Bu işlevler, özellikle doğa sporu meraklıları için kullanışlı bir deneyim sunuyor.

Birçok tüketici, son zamanlarda kendi başına ya da evde egzersiz yapmaya başladı ve bu noktada da kişisel antrenörlere olan ihtiyaç arttı ve hatta sanal ortam üzerinden alınan kişisel spor eğitimleri için yüksek bir talep oluştu. HUAWEI Watch GT 2 Pro’da, kullanıcıları motive etmek için rehberli bir hizmet sunan 10’dan fazla koşu kursu önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Buradan satın alabileceğiniz HUAWEI Watch GT 2 Pro‘nun tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.299 TL.

HUAWEI Watch GT 2 Pro video