reklamı kapat

POPÜLER

loki

Marvel stüdyolarının doğruladığı Loki dizisi teorisi

Marvel stüdyoları uzun zamandır Loki dizisi hakkında konuşulan bir söylentinin doğru olduğunu açıkladı. Bu sayede Tom Hiddleston‘ın geri döneceği dizi hakkında yeni bir bilgiye erişmiş olduk.

Önce Avengers Infinity War‘un başlangıcında Loki’nin öldüğünü gördük. Ardından Avengers Endgame‘de kahramanlarımız New York savaşı dönemine geri döndü ve başarısız olarak Loki’nin kaçmasına sebep oldular. Böylece şimdiye kadar izlediğimiz Loki’yi kaybetsek de, farklı bir evrendeki Loki’nin maceralarını izleme şansına kavuştuk. New York savaşı sonrasında kaçan ve şahit olduğumuz değişimi geçirmeyen bir Loki ile tanışacağız. Onun maceraları çok yakında Disney+’ta Tom Hiddleston’ın rol alacağı yeni bir diziyle karşımıza çıkacak. Mini dizi olarak tasarlanan bu projenin doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı açıklandı. Fakat henüz bunun nasıl olacağını bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kabul edilen Loki dizisi söylentisi

Bunun yanında Loki’nin dizisinde zaman yolculuğu yapacağı ve farklı dönemlere giderek kendini keşfedeceği konuşuluyordu. Disney+ platformunun hizmet vermeye başlamasının ardından diziyle alakalı bu söylentinin doğru olduğu açıklandı. Yapımcılardan Stephen Broussard dizide kahramanımızın zaman yolcuğunu yapacağını onayladı. Onun gittiği farklı dönemler sayesinde insani yanını keşfedeceği ifade ediliyor. Karakter aynı zamanda tam olarak ne yapacağından emin olmayan bir halde olacak. Bu sayede onun yeni ve farklı bir yönünü göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Iron Man ve kızının silinen Avengers Endgame sahnesi