reklamı kapat

POPÜLER

loki

Loki dizisinin şaşırtıcı Doctor Strange 2 bağlantısı

Başrolünü Tom Hiddleston‘ın üstleneneceği Loki dizisinin Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile bağlantılı olacağı ortaya çıktı. Açıklama Marvel’ın başındaki Kevin Feige’den geldi ve hayranları fazlasıyla şaşırttı.

Normalde Avengers Infinity War‘un başlangıcında Loki’nin ölümüne şahit olduk. Karakterin tanıyıp sevdiğimiz versiyonu Marvel Sinematik Evreni’ne veda etmiş oldu. Ardından Avengers Endgame‘de kahramanlarımız New York savaşı dönemine geri döndü ve başarısız olarak Loki’nin kaçmasına sebep oldular. Bu sayede paralel evrenlerden birinde New York savaşı sonrasında kaçan ve şahit olduğumuz değişimi geçirmeyen bir Loki yaşıyor. Üstelik çok yakında Disney+‘ta Tom Hiddleston’ın rol alacağı yeni bir diziyle karakterin bu versiyonunu tanıma fırsatı bulacağız. Mini dizi olarak tasarlanan bu projenin doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı anlaşıldı.

Loki dizi Doctor Strange 2’ye bağlanacak

Bloomberg Businessweek‘te Disney CEO’su Bob Iger için özel bir dosya hazırlandı. Bu kapsamda Marvel’ın başına geçen Kevin Feige de yeni projeler hakkında konuştu. Konu Loki’nin dizisine geldiğinde şu sözleri sarf etti: “Loki dizisi Doctor Strange in the Multiverse of Madness’e bağlanacak. Bunu daha önce açıklamış mıydık, emin değilim. Fakat iki yapım arasında bir bağlantı kurulacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doctor Strange 2‘nin isminin Multiverse of Madness olmasından ötürü farklı bir evrende geçen Loki’nin Marvel Sinematik Evreni’ne bağlanması mümkün. Doctor Strange’in ikinci filmiyle MCU’da çoklu evren dönemini resmen başlatması bekleniyor. Bakalım sonuç beklediğimiz gibi olacak mı.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi