reklamı kapat

POPÜLER

loki

Tom Hiddleston’ın açıkladığı Loki dizisi detayı

Marvel stüdyolarının Disney+ platformu için hazırladığı Loki dizisine dair yeni bir detay Tom Hiddleston tarafından yapılan açıklamayla netlik kazandı.

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakterlerinden biri olan Loki’nin geri döneceği Avengers Endgame ile birlikte netlik kazanmıştı. Hatırlarsanız kahramanlarımız sonsuzluk taşlarını toplamak üzere 2012 senesi New York’una gitmişti. Uzay taşını alma maceraları başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Loki eline geçirdiği uzay taşıyla birlikte kayıplara karışmıştı. Bu durum da alternatif evrenlerden birinde Loki’nin hayatta olduğu anlamına geliyor. Marvel, The Avengers sonrası kaçan ve hayatta kalmayı başaran Loki’nin maceralarını anlatan bir dizi projesiyle karşımıza çıkacak. Bu yapım San Diego Comic Con’la birlikte netlik kazandı. Projenin başrolünü Tom Hiddleston’ın üstleneceğini de biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Loki dizisi kaç bölüm olacak?

Disney+ kullanıcılarına özel olarak hazırlanan projeye dair merak ettiğimiz pek çok detay bulunuyor. Bunlardan biri de ilk sezonun kaç bölümden oluşacağıydı. Tom Hiddleston geçtiğimiz günlerde MTV News‘a konuştu. Betrayal isimli projesini anlatırken ona Loki dizisi de soruldu. Başarılı oyuncu ilk sezonun altı bölümden oluşacağını açıkladı. Elbette biz bahsederken ilk sezon diyoruz ancak dizinin ikinci sezonu olacak mı, yoksa bir mini dizi projesi olarak mı tasarlanıyor, bilmiyoruz. Zaman zaman mini dizi olarak tasarlanan yapımlar izleyicilerden ilgi görünce, devam edeceği açıklanabiliyor. Bir Marvel projesi olan Agent Carter da mini dizi olarak başlayıp sonradan devam etmişti. Benzer bir durum bu proje için de mümkün olabilir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı