reklamı kapat

POPÜLER

thor

Thor hayranlarını üzecek Thor Love and Thunder teorisi

Marvel yakında Thor Love and Thunder filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fakat serinin dördüncü filmi beklediğimizden çok farklı bir amaca hizmet ediyor olabilir.

Thor’un dördüncü solo filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlandığını bir süredir biliyoruz. Hatta filmin yönetmenliğini Taika Waititi üstlenecek. Başrolleri de Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman paylaşacak. San Diego Comic Con’da duyurulduğu üzere Jane Foster’a hayat veren Natalie Portman, kadın Thor olarak karşımıza çıkacak. Marvel ise onu çizgi romanlardaki ismi olan Kudretli Thor olarak tanımlıyor. Peki Jane Foster’ın kahramanlığa soyunması ne anlama geliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor emekli olabilir mi?

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filminde bazı kahramanlara veda ettik. Black Widow ve Iron Man kendini feda edenler arasındaydı. Steve Rogers ise Captain America ismini Sam Wilson’a devrederek emekli oldu. Thor ise Guardians of the Galaxy ekibiyle birlikte dünyadan ayrıldı. Love and Thunder da onun Marvel Sinematik Evreni’ne vedası olabilir. Hayranların teorisine göre serinin dördüncü filmiyle birlikte Chris Hemsworth bu dünyaya veda edecek. Yerini de Natalie Portman’a bırakacak. Böylece Thor el değiştirse de Avengers ekibindeki macerasına devam etmiş olacak. Bir nevi Captain America gibi devir teslim yaşanacak deniyor.

Açıkçası bu teori doğru olabilir mi, bilmiyoruz. Fakat Thor’un ölmeden kahramanlık işlerinden vazgeçeceğini sanmıyoruz. Öte yandan Natalie Portman önümüzdeki yıllarda Marvel Sinematik Evreni macerasına farklı filmlerle devam etmek ister mi, ondan da emin değiliz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı