reklamı kapat

POPÜLER

Thor 4

Thor 4 filminde Ryan Gosling beklentisi yaratan sürpriz buluşma

San Diego Comic Con’da duyurulan Thor 4 Marvel hayranlarının fazlasıyla merak ettiği projeler arasında yer alıyor. Şimdi bu filmde Ryan Gosling’in rol alabileceği konuşuluyor.

Tam ismi Thor Love and Thunder olan serinin dördüncü filmi San Diego Comic Con’da kesinlik kazanmıştı. Ragnarok ile karaktere farklı bir boyut kazandıran Taika Waititi‘nin Thor 4 için de geri döneceği açıklanmıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth ve Tessa Thompson yer alıyor. Jane Foster karakterine hayat veren Natalie Portman da uzun bir aranın ardından Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüyor. Başarılı oyuncunun bu sefer kadın Thor ya da Marvel’ın tabiriyle Kudretli Thor olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

Thor 4 söylentileri

Bir yandan çok merak edilen bir yandan da çok eleştirilen yapım için Taika Waititi’nin çalışmaları devam ediyor. Farklı tarzıyla dikkat çeken yönetmen geçtiğimiz günlerde Ryan Gosling ile bir araya geldi. İkinin birlikte fotoğrafları Just Jared sitesi vesilesiyle internete düştü. Onların buluşması “Acaba Thor 4’te Ryan Gosling’i de mi göreceğiz?” sorusunun gündeme gelmesine neden oldu. Fakat Taika Waititi Thor: Love and Thunder öncesinde Next Goal Wins filmi için kamera arkasına geçecek. Dolayısıyla ikilinin buluşmasının Marvel Sinematik Evreni’nden çok Next Goal Wins ile bağlantılı olması muhtemel görünüyor. Buluşmanın içeriğinin gizli olması ise çeşitli teorilerin gündeme gelmesine neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı