reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hiddleston Loki

Loki dizisi için beklenen Tom Hiddleston açıklaması

Marvel stüdyolarının yakında Loki dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlandığı zaten biliniyor. Sonunda bu projeye dair en fazla merak edilen detay da netlik kazandı.

Kısaca bahsetmek gerekirse, Disney+ isminde Netflix’e rakip olacak bir internet platformu kurulacak. Bu platform Disney çatısı altındaki stüdyolarının yapımlarını bir araya getirecek. Bununla birlikte tıpkı Netflix gibi orijinal yapımlarıyla karşımıza çıkacak. Bunlar arasında Scarlet Witch, Loki, Winter Soldier ve Falcon gibi karakterlerin dizi projeleri yer alıyor. Thor dünyasının sevilen kahramanı Loki’nin dizisi daha şimdiden büyük heyecan uyandırmayı başardı. Herkesin merak ettiği konu ise aynı: Dizinin başrolünü Tom Hiddleston mı üstlenecek?

Şimdiye kadar ortaya atılan iddialar dizide Tom Hiddleston’ın yer almama ihtimali olduğu yönündeydi. Loki’nin çocukluğunu izleyebileceğimiz söyleniyordu. Fakat Disney stüdyolarından Alan Horn’un açıklamaları bu söylentilerin yanlış olduğunu ortaya koydu. Alan Horn şu sözleri sarf etti: “Disney+ platformunda kendine yer bulacak projeleri ortaya sunulan fikrin kalitesi belirliyor. Mesela Marvel stüdyolarının geliştirmeye hazırlandığı birkaç proje var. Bunlardan biri de Tom Hiddleston tarafından canlandırılan Loki etrafında şekillenecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney cephesinden gelen bu açıklamayla birlikte Loki dizisinin başrolünü Tom Hiddleston ‘ın üstleneceği kesinleşmiş oldu. Marvel hayranları rahat bir nefes aldı.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı