reklamı kapat

POPÜLER

LG V50 ThinQ
LG V50 ThinQ
LG V50 ThinQ

LG V50 ThinQ modeli için hazırlanan “akıllara zarar” kılıf

Önümüzdeki saatlerde resmi olarak lanse edilecek LG V50 ThinQ, çok garip bir aksesuar ile gündemde bulunuyor. Firma kullanıcıları kötü anlamda şaşırtmaya devam ediyor.

LG, mobildeki kötü gidişatı düzeltmek istiyor. Ancak firma bunu 2019’da da gerçekleştiremeyecek gibi duruyor. Çünkü kısa süre önce ortaya çıkan  LG V50 ThinQ özelinde hazırlanmış bir aksesuar, firmanın kullanıcıları hiç dinlemediğini gösteriyor. Huawei ve Samsung gibi firmalar gerçek katlanabilir telefonlar geliştirirken, LG üzerinde ekran yer alan bir kılıf ile karşımıza çıktı. Tanıtımdan kısa süre önce sızdırılan bu kılıf, temel olarak LG V50 ThinQ modeline ekstra bir ekran daha ekliyor. Bu iki ekranı tek bir ekranmış gibi kullanan telefon, burada gerçekten kötü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Çünkü bu kullanımda ortada gerçekten büyük bir çerçeve yer alıyor. Görüldüğü kadarıyla bu ikinci ekran bir kontrolcü olarak da kullanılabiliyor. Ancak bu kullanım da gerçekten oldukça gereksiz ve garip görünüyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla OLED bir ekran üzerine kurulacağı tahmin edilen telefonun, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı ve 3.400 mAh pile sahip olacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biliyorsunuz LG V50 ThinQ 5G modeline ek olarak G8 ThinQ geliyor

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde modelin resmi basın görseli de karşımıza çıkmıştı. En yeni ThinQ bünyesinde bir ekran çentiği taşıyor. Bu ekran çentiğine rağmen üst çerçevesi nispeten kalın olan telefon, kavisli bir yapıyı benimsiyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan akıllı telefon, tasarımsal olarak 2019’da öne çıkabilecek gibi görünmüyor. Çentikte yer alan ön kamera ve ekstra sensörler ile üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği söylenen modelin, sanki 2018 başında tasarlanmış gibi bir gövdesi bulunuyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

İlginiz Çekebilir

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold