reklamı kapat

POPÜLER

Android 10 LG

Android 10 alacak LG akıllı telefon modelleri açıklandı

LG’den Android 10 konusunda resmi bir açıklama geldi. Bu açıklama ile firmanın yeni sürümü alacak modelleri ve güncelleme tarihleri belli oldu.

LG’nin Android güncellemeleri konusunda çok iyi bir geçmişi bulunmuyor. Ancak firma bunu değiştirmek istiyor. İşte bu konuda yapılan yeni bir açıklama, Android 10 güncellemesini alacak LG modellerini karşımıza getiriyor. LG İtalya tarafından yayımlanan liste şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Şubat 2020:
V50 ThinQ

2020 ikinci çeyrek:
G8X

2020 üçüncü çeyrek:
G7, G8S ve V40

2020 dördüncü çeyrek:
K50S, K40S, K50 ve Q60

Bu Android 10 güncelleme tarihleri LG İtalya’dan geldiği için her ülke için aynı olmayabilir. Ancak yine de tarihlerin birbirlerine yakın olacağı düşünülüyor. Bu arada firmanın Android 10’a hali hazırda geçen iki cihazı bulunuyor. Bunların da G8 ThinQ ve V50 ThinQ 5G olduğunu belirtmekte fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 konusunda güzel haber veren firmadan yakında LG G9 ThinQ

OnLeaks geçtiğimiz aylarda LG G9 ThinQ modelini daha tanıtılmadan karşımıza çıkarmıştı. Firmanın yeni amiral gemisin bünyesinde şık durmayan ufak bir ekran çentiği yer alan ve genel olarak ince çerçeveleri bulunan telefon, arkasında yatay konumlandırılmış dörtlü kamera sistemi taşıyor. 3,5 mm kulaklık girişine sahip olması sevindiren telefon, kavisli kenarları benimsemiyor ve parmak izi sensörünü ise ekranına entegre ediyor gibi görünüyor. Bağlantı tarafında elbette USB-C kullanan G9 ThinQ, söylendiği kadarıyla 169.4 x 77.6 x 8.8mm boyutlarında. Henüz ayrıntılı teknik detayların sızmadığı cihaz, yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Note 10 reklam filmi