reklamı kapat

POPÜLER

LG V50 ThinQ 5G

Fiyatıyla şaşırtan LG V50 ThinQ 5G ortaya çıktı

Mobil tarafın düşüşten kurtulamayan firması LG, bu sefer V50 ThinQ 5G ile gündemde yer alıyor. 5G destekli telefon, ismi kadar fiyatıyla da şaşırtıyor.

LG, biliyorsunuz mobildeki kötü gidişatı 5G akıllı telefon modeliyle düzeltmek istiyor. Şirket yetkilileri bunu sık sık söylüyor. Ancak bu durum 1.165 – 1.354 dolar arasındaki fiyat etiketiyle satılacak LG V50 ThinQ 5G modeliyle oldukça zor görünüyor. 5G destekli akıllı telefonu için biraz fazla uzun bir isim seçen firma, telefonunu global olarak satışa sunacak gibi görünüyor. En azında 5G altyapısına sahip her bölgede elde edilecek gibi görünen LG V50 ThinQ 5G, henüz nasıl görünecek bilinmiyor. OLED bir ekran üzerine kurulacağı tahmin edilen telefonun, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı ve 4.000 mAh pile sahip olacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG V50 ThinQ 5G modeline ek olarak MWC 2019’da G8 ThinQ geliyor

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde modelin resmi basın görseli de karşımıza çıkmıştı. En yeni ThinQ bünyesinde bir ekran çentiği taşıyor. Bu ekran çentiğine rağmen üst çerçevesi nispeten kalın olan telefon, kavisli bir yapıyı benimsiyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan akıllı telefon, tasarımsal olarak 2019’da öne çıkabilecek gibi görünmüyor. Çentikte yer alan ön kamera ve ekstra sensörler ile üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği söylenen modelin, sanki 2018 başında tasarlanmış gibi bir gövdesi bulunuyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

İlgili Video

G8 ThinQ için çıkan ilk video