reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Loki Disney

Marvel’ın Loki dizisinden ilk kare göründü

Disney+’ın heyecanla beklenen Marvel yapımları arasında Loki dizisi bulunuyor. Tom Hiddleston başrolündeki diziden ilk görüntü ise ortaya çıktı.

Avengers Endgame filmiyle beraber alternatif bir zaman dilimi yaratan Loki için film macerası ne olur bilemeyiz ancak karakterin Marvel dizisi kapıda; hem de Tom Hiddleston başrolünde. Heyecanla beklenen yapımlar arasında yer alan, hatta şimdilik duyurulan diziler arasında en çok merak edilenlerden olan Loki’nin konusu ise “zaman yolculuğunu” işaret ediyordu. Loki’nin tarihin bazı önemli anlarında olaylara müdahalesinin anlatılmasının mümkün olduğu diziyle ilgili daha detaylı bir bilgi ise edinememiştik. Seriden ilk görsel ise nihayet geldi. Kevin Feige’in geçtiğimiz ay Disney’in yatırımcıları için kapalı kapılar ardında yaptığı toplantıdan bir fotoğraf internete sızdırıldı.

Marvel Loki Disney

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Loki, 1975’i ziyaret ediyor

Yeni görselde Tom Hiddleston 1975’te sokakta yürürken görünüyor. 1975 tarihinde olduğunu ise sinemada gösterilen Jaws filminden anlıyoruz. Aynı zamanda dekor ve kıyafet gibi detaylar da 70’leri işaret ediyor. Loki’nin dizi boyunca ziyaret edeceği zaman dilimlerinden birinin de 1975 olacağı böylelikle anlaşılıyor. Ancak başka herhangi bir detay ya da tarih ne yazık ki bulunmuyor.

Dizinin çıkış tarihi de yine belirsiz detaylar arasında yer alıyor. Öte yandan Disney+ için net bir tarih mevcut. Kasım 2019’da ilk olarak Amerika’da kullanıcıların erişimine sunulacak olan servis, aylık 6,99 dolar ücrete sahip olacak. Servis yayınlanır yayınlanmaz izleyicilere sunulacak diziler arasında Loki’nin olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak hayli çetin olan çevrim içi yayın servisi savaşlarında orijinal içerikler konusunda bonkör ve hızlı davranmak gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame’deki Stan Lee girişi