reklamı kapat

POPÜLER

Cyberpunk 2077 Keanu Reeves

Keanu Reeves sürpriziyle Cyberpunk 2077 tarihi verdi [Video]

E3 2019 kapılarını yeni açtı ancak CD Projekt RED, etkinliğe şimdiden damgasını vurdu. Cyberpunk 2077 duyurusunu yapan Keanu Reeves oyuna dahil oluyor.

Microsoft sunumuyla açılışı yaptığımız E3 2019‘a damga vuran duyuru Keanu Reeves ile gerçekleştirilen Cyberpunk 2077 oldu. Witcher serisi ile oyuncuların kalbini kazanan CD Projekt RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 heyecanla beklenen yapımlar arasındaydı. Gamescom 2018’de oynanış videosunu oyuncularla buluşturan firma ise asıl bombayı E3 2019’a saklamış. Oyunun açılış sekansı olduğuna inandığımız bir video yayınlayan CD Projekt RED, videonun sonunda bombayı patlattı. Ana karakterin kendini bir hurdalıkta bulduğu oyunda karakterimizi uyandıran NPC Keanu Reeves oluyor. Sunumu da bizzat gerçekleştiren Reeves, oyun için tarih de veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cyberpunk 2077 Türkçe altyazı sunacak mı?

Herkesi şaşırtan Reeves, oyunla ilgili çok detay vermiyor. Oyuna ne kadar dahil olduğundan emin olmadığımız oyuncu ise oyun için çıkış tarihini müjdeledi. Oyun 16 Nisan 2020’de oyuncularla buluşacak. Oyunun ön siparişe açıldığını da belirtelim. Oyun Steam‘de PC oyuncuları için 249 TL fiyatla satışta. Xbox ve PS4 içinse henüz listelenmiş şekilde görünmüyor. Oyunla ilgili Türkiye’deki oyuncuların en çok merak ettiği detay ise elbette Türkçe altyazı seçeneğinin olup olmayacağı. Geçmişte olacağı duyurulmuş ancak daha sonra CD Projekt RED cephesinden olmayabileceğine dair açıklama gelmişti. Oyunun Steam sayfasında ise oyunun Türkçe altyazı ile geleceği kaydediliyor . Bu detayla beraber artık oyun için geri sayımı başlatabiliriz! Keanu Reeves süprizinin yer aldığı Cyberpunk 2077 fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.