reklamı kapat

POPÜLER

E3 2019 duyurusu EA FIFA 20

Sokaklara dönmeye hazır olun; FIFA 20 ilk fragmanıyla karşımızda [İzle]

Yılın o dönemi geldi çattı. E3 2019 için artık saatleri sayarken ilk paylaşımlardan birini EA, FIFA 20 fragmanıyla yapıyor.

E3 2019 yepyeni donanımlar ve heyecan verici oyun duyurularına ev sahipliği yapmak üzere geri sayımı başlatmışken EA ilk duyurusunu FIFA 20 fragmanıyla gerçekleştirdi. Oyuncuları heyecanlandıracak yeni oyun modunu tanıtan EA, FIFA Street‘in sokak deneyimini seriye getiriyor. VOLTA isimli mod şüphesiz oyuncuların favorisi olmaya hazırlanıyor. VOLTA’da 3v3 Rush (kalecisiz), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 ve Professional Futsal modları futbol keyfini artırmaya hazırlanıyor. Yeni mekanların da dahil edildiği oyunda kendinizi birden Tokyo’da bir çatı katında bulabilir, Amsterdam’ın alt geçitlerinde top peşinde koşturabilirsiniz. VOLTA Hikaye Modu’nun da oyunda yerini aldığını belirtelim elbette.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 20 ile gelen kişiselleştirmeler

Oyun elbette avatarlarınızı kişiselleştirme konusunda çözümler sunmaya devam ediyor. Kadın veya erkek olarak seçebileceğiniz avatarları saç şekillerinden dövmelerine, tişörtlerinden ayakkabılarına kadar özelleştirebiliyorsunuz. Bu noktada oyunun oyun içi ödeme sisteminin nasıl olacağı ise elbette merak ediliyor. Ancak bunun için detaylı sunumu beklememiz gerekecek gibi.

EA’in Volta Football modunun PC, PS4 ve Xbox One versiyonlarında yer alacağı söyleniyor. Switch kullanıcılarının FIFA 20 versiyonu Legacy Edition olarak geçiyor. Oyunun ön siparişe açıldığını da belirtelim.

27 Eylül‘de oyuncularla buluşacak olan oyunun standart sürümü Türkiye’de PS4 için 429 TL, Xbox One içinse 427,5 TL fiyatla satışta. Ultimate versiyonu ise PS4 ve Xbox One için sırasıyla 609 TL ve 627 TL. 5 Ağustos’a kadar Ultimate sürümünü ön sipariş verecek olan kullanıcıların elde edeceği avantajlar ise şu şekilde:

● 3 Gün Erken Erişim (24 Eylül’de oynamaya başlayın)
● 24 Adede Kadar Nadir Altın Paketi (12 Hafta Boyunca Her Hafta 2 Tane)
● Kiralık İkon Oyuncu Seçimi – 5 FUT Maçında Kiralık 5 İkon Ögeden (Orta Seviye) 1 Tanesini Seç
● Özel Sürüm FUT Formaları
● Satılamayan FUT 20 Dikkat Çekenler Oyuncu Ögesi

EA’in E3 2019 sunumunda oyunla ilgili daha detaylı oynanış verilerine erişeceğimizi de belirtelim. Hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz