reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 19

Durmak bilmiyor; FIFA 19’a yeni PS4 zammı!

Geçtiğimiz haftalarda kısa süreliğine 209 TL’ye indirdiği FIFA 19 fiyatını yeniden 359 TL’ye çeken Sony, şimdi de PS4 oyuncularına kötü bir sürpriz yaparak oyunun fiyatını artırdı.

PS4 oyuncuları bu sıralar PlayStation Store üzerindeki zamları konuşuyor. Geçtiğimiz hafta zamlanan Marvel’s Spider-Man’in ardından bu kez de zam FIFA 19 oyuncularını vurdu. PlayStation Store’da beklenmedik bir indirimle 12 saatten kısa bir süre icin 209 TL’ye satılan oyun, önce eski fiyatı olan 359 TL’ye çekilmiş ve alamayan oyuncuların tepkisini çekmisti. Oyunu yine indirim olabilir düşüncesiyle 359 TL’den almadıysanız size kötü bir haberimiz var. Oyuna yeni bir zam geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

500 TL’ye dayanan fiyatlar

Oyunun Stardart versiyonun PS4 ve PS4 Pro sahipleri icin 469 TL’ye yükseldi. Ultimate sürümünün fiyatı ise 669 TL oldu. Ultimate versiyonu bu zamdan önce 500 TL fiyatla satılıyordu. Bugün ön sipariş dönemini tamamlayıp oynanabilir haliyle yayına çıkan oyunun fiyat değişimi ise akıllara God of War’u getirdi. Bildiginiz gibi heyecanla beklenen God of War’un da çıktığı gün fiyatı artmış, oyuncular da duruma tepki göstermişti.

PlayStation cephesinde ise AAA oyunların fiyatlarının 470 TL ve civarına sabitlendiğini görüyoruz. Giderek lüks hale gelen konsol oyunları icin oyuncular ise şimdilik aylık abonelik seçeneklerine yönelmeye başlamış gibi duruyor. FIFA 19’un Xbox fiyatında ise şimdilik bir değişim yok. Oyun Xbox kullanıcılarına hala 359 TL’ye satılıyor.

Tanıtım videosu