reklamı kapat

POPÜLER

BİM’den FIFA 18’li PlayStation 4 Slim fırsatı

Uygun fiyatlarıyla tüketici dostu olan BİM zaman zaman sunduğu indirimlerle dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdiye kadar Star Wars ürünleri, iPhone 7, Apple aksesuarları ve PS4 indirimiyle yüzümüzü güldürmüştü. Son olarak sıra PlayStation 4 Slim‘e gelmiş gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi BİM kampanya kapsamında kısa süreliğine getirdiği ürünleri cuma günleri alıcılarla buluşturuyor. Önümüzdeki hafta karşımıza çıkacak kampanya ise oyun sevenleri fazlasıyla mutlu edecek cinsten. PlayStation 4 Slim yani ince model 19 Ocak Cuma günü 1299 TL’den alıcı bulacak. Eğer fiyatı pek indirimli bulmadıysanız bunun tek bir sebebi var: PS4 Slim kutulu FIFA 18 ile birlikte geliyor. FIFA 18’in kutulu versiyonu şu anda D&R’da 345 TL’den alıcı buluyor. PlayStation Store’da ise %61 indirimli haliyle 104 TL’ye alınabiliyor. Öte yandan PS4 Slim’in 500 GB’lık versiyonunun hepsiburada.com’dan 1139 TL’den alıcı bulduğunu da ifade edelim.

FIFA 18, bir oyundan fazlası

Pakette neler var?

Elbette PlayStation 4 Slim ve FIFA 18’e daha uygun fiyatlı şekilde sahip olmak mümkün. Ancak BİM bu kampanyayı iki yıl garantiyle birlikte sunuyor. Verdiğiniz bu fiyata 500 GB PS4 Slim’in yanında bir oyun kolu ve 14 günlük PS Plus üyeliğine de sahip oluyorsunuz. Üstelik Axess, Bonus ve World gibi kredi kartlarına altı aylık taksit imkanı da sunuluyor. Özetle PlayStation sahibi olmayı düşünüyorsanız bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.