reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4 Slim

PlayStation 4 Slim için yeni BİM kampanyası açıklandı [12 Temmuz 2024]

PlayStation 4 Slim için yeni BİM kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan oyun konsolu 500 GB’lık depolama kapasitesine sahip. Piyasadan daha uygun fiyata temin edilebilen konsol Bilkom’un garantisiyle geliyor.

PS4 ailesinde en hafif PS4 modeli olarak öne çıkan konsolda sekiz çekirdekli AMD Jaguar x86-64 işlemcisi bulunuyor. GPU tarafında 1.84 TFLOP’luk AMD Radeon‘un tercih edildiği konsol bu sayede günümüz şartlarında da güçlü bir oyun performansı vadediyor. Konsolda bu işlemci ve grafik işlemcisine ek 8 GB’lık RAM yer alıyor. Bizim bahsettiğimiz modelde 1 TB’lık depolama kapasitesi kullanılırken cihazın 500 GB’lık modeli de piyasada satılıyor. Blu-ray ve DVD özelliklerine de sahip olan konsolda Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Ethernet, iki adet USB 3.0, HDMI 2.0a ve Bluetooth 4.0 gibi bağlantı noktaları bulunuyor. Jet Siyahı renk seçeneğine sahip olan konsol aynı zamanda PlayStation VR ile de uyumlu şekilde çalışıyor.Opsiyonel olarak sunulan bu gözlük satın alındığında VR oyunlarını PlayStation 4 Slim’de oynamak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 4 Slim konsolun BİM’ddeki fiyatıı ne kadar olacak?

PlayStation 5 DualSense oyun kumandasıyla gelirken PS4 Slim’in kutu içeriğinden DualShock 4 oyun kumandası çıkıyor.  Piyasada daha yüksek fiyata satılan konsolun indirimli fiyatı ise 11.999 TL. Konsol kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabiliyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın