reklamı kapat

POPÜLER

Senna SN50F950

50 inçlik Senna SN50F950 televizyon için BİM fırsatı [12 Temmuz 2024]

Senna SN50F950 televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. 50 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi çok sayıda video uygulamasının izlenebileceği televizyon Google TV işletim sistemi yüklü geliyor.

Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden Senna SN50F950  modelinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor.Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna SN50F950 televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Televizyon önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 10.999 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 4 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın