reklamı kapat

POPÜLER

Senna 50SNF9000U

Google TV destekli Senna 50SNF9000U Ultra HD TV için BİM fırsatı [8 Mart 2024]

Senna 50SNF9000U televizyon için BİM fırsatı açıklandı. 50 inçlik ekran boyutu sunan televizyon Ultra HD görüntü kalitesi vadediyor. Televizyonda çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Aralarında YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna 50SNF9000U modelinde Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 50SNF9000U televizyonun BİM’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Televizyon 8 Mart’ta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 10.999 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın