reklamı kapat

POPÜLER

Senna 65SNF9000U 

Senna 65SNF9000U  Ultra HD TV için yeni BİM kampanyası  [Haziran 2024]

Senna 65SNF9000U  televizyon yeniden BİM’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 28 Haziran’da BİM’de satışa çıkacak televizyon 65 inçlik ekran boyutu sunuyor. 28 Haziran’da BİM’e gelecek televizyon Ultra HD görüntü kalitesi vadediyor. Cihazda  çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Senna 65SNF9000U  modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü geliyor. Televizyonda Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor.Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Cihazın kutu içeriğinden akıllı bir kumanda da çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 65SNF9000U  televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyon bu hafta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 17.499 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 4 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER