reklamı kapat

POPÜLER

Senna 43SNF9000F

Google TV’li Senna 43SNF9000F televizyon için BİM fırsatı [28 Haziran 2024]

Senna 43SNF9000F televizyon yeniden BİM’de satışa çıkıyor. Bütçe dostu bir televizyon olan cihaz 43 inçlik ekran boyutu sunuyor. Full HD çözünürlük sunan televizyon uygun fiyatlı bir televizyon olsa da Google TV ile geliyor.

Bu işletim sistemi sayesinde Senna 43SNF9000F modeline YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklenebiliyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 43SNF9000F televizyon yeniden BİM’e geliyor

Televizyon 28 Haziran’da BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 6.899 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın