reklamı kapat

POPÜLER

Senna televizyon

55 inçlik Senna 4K televizyon için yeni BİM kampanyası [21 Haziran 2024]

Bütçe dostu Senna televizyon için BİM kampanyası var. 21 Haziran‘da BİM’de piyasaya sunulacak cihaz 55 inçlik ekran boyutu sunuyor. Ultra HD görüntü kalitesi vadeden cihazda çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna televizyonda Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 4 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor.Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna televizyon yakında yeniden BİM’de

Televizyon önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 12.999 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 4 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER