reklamı kapat

POPÜLER

Senna 32SN5000H

Senna 32SN5000H televizyon için BİM kampanyası [26 Nisan 2024]

Senna 32SN5000H televizyon için BİM kampanyası açıklandı. 32 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon uygun fiyatıyla göze çarpıyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan televizyonda çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Aralarında YouTube, Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna 32SN5000H modelinde Android Smart işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili cihazda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 32SN5000H televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

26 Nisan’da BİM’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.199 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın