reklamı kapat

POPÜLER

Senna 65SNF900

65 inçlik Senna 65SNF900 televizyon için BİM kampanyası [22 Mart 2024]

BİM, Senna 65SNF900 televizyonu önümüzdeki hafta satışa sunuyor. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. Televizyonda çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Aralarında YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna 65SNF900 modelinde Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 65SNF900 televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Televizyon 22 Mart‘ta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 16.999 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın