reklamı kapat

POPÜLER

Senna 65SNF9000U

Google TV’li Senna 65SNF9000U 4K TV için BİM fırsatı [19 Nisan 2024]

Senna 65SNF9000U televizyon için yeni BİM fırsatı açıklandı. 19 Nisan‘da BİM’de satışa çıkacak televizyon 65 inçlik ekran boyutu sunuyor. Ultra HD görüntü kalitesi vadeden cihazda  çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Aralarında YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna 65SNF9000U modelinde Google TV işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 65SNF9000U büyük ekran boyutunu uygun fiyata sunuyor

Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Televizyon önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 17.499 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın