reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo LP1 kablosuz kulaklik

Bütçe dostu Lenovo LP1 kablosuz kulaklık için yeni A101 fırsatı [7 Mart 2024]

 - Güncelleme: 02 Mart 2024 15:06

Lenovo LP1 kablosuz kulaklık için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Uygun fiyatıyla dikkat çeken kablosuz kulaklık mobil cihazlara kablosuz bağlantı gerçekleştirebiliyor.

Bunun için Bluetooth 5.0 bağlantısından yararlanan kulaklık 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihazda 10 mm’lik ses sürücüleri kullanılıyor. Kulaklık 16 Ohm empedanslı sürücüer mevcut. Frekans tepki aralığı 20 Hz ila 20 kHz olan kulaklık A2DP, AVRCP ve HSP gibi profillere destek veriyor. IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklı. Bu sayede yağmurlı havalarda da kullanılabilen model tam dolu şarjla 3.5 saat pil ömrü vadediyor. Şarj kutusuyla bu süre 12 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın bekleme süresi ise 300 saat. 90 dakika içerisinde tam doluluğa ulaşan cihaz telefon görüşmelerinde de kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo LP1 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

Kulaklıkta bununla birlikte dokunmatik kontrol özelliği bulunuyor. Tek bir kulaklığa bir saniye basılı tutarak şarkılar durdurulup başlatılabiliyor, sol kulaklığa üç kez dokunulduğunda önceki şarkıya, sağ kulaklığa üç defa dokunulduğunda sonraki şarkıya geçilebiliyor. Ses seviyesini yükseltmek için sağ kulaklığa iki defa dokunmak, azaltmak içinse sol kulaklığa iki defa dokunmak gerekiyor. 7 Mart‘ta satışa sunulacak kulaklığın kampanyalı fiyatı ise 439 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın