reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo X15 Pro

Uygun fiyatlı Lenovo X15 Pro kablosuz kulaklık için A101 fırsatı [22 Şubat 2024]

Lenovo X15 Pro kablosuz kulaklık için A101 fırsatı duyuruldu. Bluetooth bağlantı desteğiyle mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip olan kulaklıklarda 30 mAh gücünde pil bulunuyor. Kulaklık yüzde 100 şarj edildiğinde 3 saat pil ömrü sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkıyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip olan kulaklık konforlu bir müzik deneyimi sağlıyor. iOS, Android ve Windows/Mac destekli cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de var. Kullanıcılar kulaklığa dokunarak parçaları durdurabiliyor veya parçaları oynatabiliyor. Kullanıcılar kulaklığa 2 saniye basılı tuttuğunda sesli asistanlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabiliyor. Gelen aramaları cevaplandırmak da kulaklığa dokunarak yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo X15 Pro kablosuz kulaklığın A101’deki fiyatı ne kadar?

Yaklaşık 1.5 saatte şarj edilebilen kulaklıkta aktif gürültü engelleme ve kablosuz şarj özellikleri ise yok. Aktif gürültü engelleme desteğine sahip olan modeller çevredeki gürültüyü engelleyebiliyor. 22 Şubat‘ta A101’de satışa sunulacağı açıklanan kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ise 499 TL. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor. Uygun fiyata bir kablosuz kulaklık sahibi olmayı düşünüyorsanız Lenovo’nun önümüzdeki hafta A101’de sunacağı kampanyaya göz atabilirsiniz. Teknolojik cihazlara yeni indirimler geldikçe sizlere aktaracağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın